Setkání členů ČAOK ve společnosti FEMONT OPAVA

 

ImageBěhem prvního červnového dne se uskutečnilo setkání členů ČAOK, které tentokráte uspořádala společnost FEMONT OPAVA v prostorách hotelu Katharein. Akce se zúčastnilo více než 20 zástupců členských firem asociace, včetně většiny členů Výboru ČAOK.


 

Společnému obědu předcházelo jednání výkonného výboru asociace. Poté následovala přednášková část, kterou zahájil jednatel společnosti FEMONT OPAVA Pavel Schreiber s informacemi o historii a současném stavu jmenované firmy. Na něj navázal tajemník asociace Marek Janda s informacemi z technické komise ČAOK, a také Zdeněk Vít s příspěvkem reagujícím na stav dokumentací ocelových konstrukcí.

Následně proběhla komentovaná prohlídka výrobních hal i administrativních prostor společnosti FEMONT OPAVA, po níž se všichni přesunuli na opavské Horní náměstí. Zde byla možnost navštívit kancelář primátora města Opavy a prohlédnout si město i okolí z šedesátimetrové výšky radniční věže, zvané Hláska. Celá akce byla zakončena společenským večerem. 

 

Chtěl bych poděkovat všem zástupcům společnosti FEMONT OPAVA, kteří se na organizaci této akce podíleli, a kteří vytvořili příjemné prostředí pro setkání členů ČAOK. Zároveň nabízím možnost i dalším členským firmám asociace pro uspořádání některého z dalších setkání tohoto typu, na němž se ČAOK i finančně podílí.   

 

Ing. Marek Janda, 

tajemník ČAOK, 

janda@caok.cz  

 

Galerie


 

« Zpět

Prohlédněte si prezentace projektů našich členů


  

Zobrazit všechny prezentace projektů našich členů

 

 

Aktuality

28.5.2020

Draci – největší šperk i svítidlo. Nosná konstrukce je z oceli.

» více

16.4.2020

Největší ocelová vrata se svařují v Metrostavu a v polovině roku 2020 se dopraví do Gabčíkova

» více

15.4.2020

Ocelová konstrukce pro technologie na dopravu, odprášení a zpětné zakládání homogenizační skládky

» více

24.2.2020

O2 universum přestavba tréninkové haly na multifunkční arénu

» více

18.2.2020

Exoskelet ocelové konstrukce a GRC na projektu SKY PARK Residence

» více

25.11.2019

Cena Pavla Juchelky byla v roce 2019 udělena Vladimíru Janatovi

» více