Setkání členů ČAOK ve výrobním závodě Staco Rošty CZ

 

ImageDne 19. 5. 2016 se uskutečnilo setkání členů asociace ve výrobním závodě společnosti Staco Rošty CZ v polských Niepolomicích u Krakova. Akce se zúčastnilo více než 20 zástupců členských firem ČAOK.


 

Myšlenka setkávání členů asociace u jednotlivých členských společností vznikla jednak po vzorů kolegů z německé asociace ocelových konstrukcí, a pak také častější setkávání uvítali i zástupci ČAOK. Koncept těchto setkání je velmi jednoduchý, jedná se v podstatě o odpolední setkání s programem cca na 2 hodiny, následované prohlídkou výrobního závodu pořádající společnosti a zakončené společnou večeří. ČAOK na organizaci přispívá jak finančně, tak organizačně.
        V rámci programu a exkurze ve výrobním závodu s pozinkovnou Staco Rošty v polských Niepolomicích vystoupili mimo jiné člen výboru Polské asociace ocelových konstrukcí (PIKS) Stanislav Slysz, který pohovořil o činnosti této organizace, dále pak předseda technické komise ČAOK Dalibor Gregor s informacemi o novinkách v normalizaci a také jednatel pořádající společnosti Staco Rošty CZ Tomáš Škrdlant, jenž poskytl informace o výrobním programu firmy. Celé odpoledne bylo zakončeno večeři v krakovské restauraci Sukiennice.                 

Velký dík patří zástupcům firmy Staco Rošty CZ, kteří skvělou organizací výraznou měrou přispěli k úspěchu této akce. Následující setkání se uskuteční 22. 9. 2016 ve společnosti ESAB VAMBERK a všichni zástupci členů ČAOK jsou srdečně zváni.   

 

Ing. Marek Janda 

janda@caok.cz

 

 

Galerie


 

« Zpět

Prohlédněte si prezentace projektů našich členů


  

Zobrazit všechny prezentace projektů našich členů

 

 

Aktuality

28.5.2020

Draci – největší šperk i svítidlo. Nosná konstrukce je z oceli.

» více

16.4.2020

Největší ocelová vrata se svařují v Metrostavu a v polovině roku 2020 se dopraví do Gabčíkova

» více

15.4.2020

Ocelová konstrukce pro technologie na dopravu, odprášení a zpětné zakládání homogenizační skládky

» více

24.2.2020

O2 universum přestavba tréninkové haly na multifunkční arénu

» více

18.2.2020

Exoskelet ocelové konstrukce a GRC na projektu SKY PARK Residence

» více

25.11.2019

Cena Pavla Juchelky byla v roce 2019 udělena Vladimíru Janatovi

» více