Setkání členů ČAOK ve výrobním závodě Staco Rošty CZ

 

ImageDne 19. 5. 2016 se uskutečnilo setkání členů asociace ve výrobním závodě společnosti Staco Rošty CZ v polských Niepolomicích u Krakova. Akce se zúčastnilo více než 20 zástupců členských firem ČAOK.


 

Myšlenka setkávání členů asociace u jednotlivých členských společností vznikla jednak po vzorů kolegů z německé asociace ocelových konstrukcí, a pak také častější setkávání uvítali i zástupci ČAOK. Koncept těchto setkání je velmi jednoduchý, jedná se v podstatě o odpolední setkání s programem cca na 2 hodiny, následované prohlídkou výrobního závodu pořádající společnosti a zakončené společnou večeří. ČAOK na organizaci přispívá jak finančně, tak organizačně.
        V rámci programu a exkurze ve výrobním závodu s pozinkovnou Staco Rošty v polských Niepolomicích vystoupili mimo jiné člen výboru Polské asociace ocelových konstrukcí (PIKS) Stanislav Slysz, který pohovořil o činnosti této organizace, dále pak předseda technické komise ČAOK Dalibor Gregor s informacemi o novinkách v normalizaci a také jednatel pořádající společnosti Staco Rošty CZ Tomáš Škrdlant, jenž poskytl informace o výrobním programu firmy. Celé odpoledne bylo zakončeno večeři v krakovské restauraci Sukiennice.                 

Velký dík patří zástupcům firmy Staco Rošty CZ, kteří skvělou organizací výraznou měrou přispěli k úspěchu této akce. Následující setkání se uskuteční 22. 9. 2016 ve společnosti ESAB VAMBERK a všichni zástupci členů ČAOK jsou srdečně zváni.   

 

Ing. Marek Janda 

janda@caok.cz

 

 

Galerie


 

« Zpět

Prohlédněte si prezentace projektů našich členů


  

Zobrazit všechny prezentace projektů našich členů

 

 

Aktuality