Proficolor, společnost s ručením omezeným

Firma Proficolor patří mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti protikorozní ochrany ocelových konstrukcí a technologických zařízení v České republice. V oblasti protikorozní ochrany působí od roku 1997.

Ve své činnosti se opírá o podstatnou část zaměstnanců vyučených v oboru malíř-natěrač a zaměstnanců s dlouholetou praxí v natěračském oboru. Kromě vlastní realizace protikorozní ochrany zpracovává dle zadávacích podmínek zákazníka i návrhy nátěrového systému. Při výběru a realizaci nátěrového systému může vyhovět požadavkům zákazníka na konkrétní nátěrovou hmotu počínaje syntetickými hmotami domácí výroby až po renomované zahraniční nátěrové hmoty, resp. doporučí nejvýhodnější nátěrový systém.
Technickým vybavením patří mezi nejlépe vybavené společnosti pro realizaci protikorozní ochrany. Svojí činnost dle využití techniky rozděluje do tří oblastí tak, aby byl obsažen celý trh s protikorozním ochranou.

První oblastí je realizace protikorozní ochrany na nových stavbách, kde tvoří základ budoucího objektu nová ocelová konstrukce. Pro tento účel má společnost zřízené dvě pracoviště s postavenými boxy pro realizaci tryskání a realizace nátěru. V těchto prostorách provádí tryskání a nátěr ocelových konstrukcí dopravovaných od výrobce ocelové konstrukce. Jedná se o pracoviště firmy Proficolor v Hospozíně u Velvar a Tuchlovice u Kladna.
Součástí takovéto realizace protikorozní ochrany je možné zajištění dopravy ocelových konstrukcí od výrobce do prostor společnosti Proficolor a následně odvoz natřených ocelových konstrukcí na stavbu. Společnost Proficolor disponuje vlastní dopravou, kterou může objednatel využít.

Druhou oblastí je realizace protikorozní ochrany při rekonstrukcích starých staveb postavených na bázi ocelových konstrukcí. Pro tuto činnost je společnost vybavena kompletními pojízdnými soupravami pro tryskání a realizaci nátěrů na stavbách. Součástí takového způsobu realizace je i zajištění přístupu k ocelovým konstrukcím a to buď formou lešení, závěsných nebo podvěsných lávek pro realizaci nátěrů mostů nebo pojízdných plošin.

Třetí oblastí je realizace protikorozní ochrany v mobilním boxu v blízkém prostoru budoucí stavby nebo mostu resp. v prostorech poskytnutých k tomuto účelu objednatelem. Realizace tryskání a stříkání probíhá v boxu, který je sestaven na místě určeném objednatelem v požadované velikosti. Maximální velikost boxu je : výška – 5,5 m, šířka – 5 m, délka – 40 m.

 

Adresa:
Radiová 1
102 00 Praha 10

 

Ičo: 25649868

Dič: CZ25649868

 

Tel: +420 267 008 256

Fax: +420 267 008 547

Email: firma@proficolor.cz

Www: http://www.proficolor.cz

 

Tonáž: neuvedeno

 

Certifikáty:
,certifikáty JOTUN, HEMPEL, AVENARIUS, AMERON, SIGMA, INTERNATIONAL, DERISOL, NOXYDE, CARBOLINE a PLASITE

 

Obor činnosti:
,Protikorozní ochrana ocelových konstrukcí a technologických zařízení

 

Kontaktní osoba

Ing. Ján Nandráži

ředitel

 

Email: nandrazi@proficolor.cz

Tel: +420 267 008 256

Mobil: +420 602 532 776

 

« Zpět

Prohlédněte si prezentace projektů našich členů


  

Zobrazit všechny prezentace projektů našich členů

 

 

Aktuality

28.5.2020

Draci – největší šperk i svítidlo. Nosná konstrukce je z oceli.

» více

16.4.2020

Největší ocelová vrata se svařují v Metrostavu a v polovině roku 2020 se dopraví do Gabčíkova

» více

15.4.2020

Ocelová konstrukce pro technologie na dopravu, odprášení a zpětné zakládání homogenizační skládky

» více

24.2.2020

O2 universum přestavba tréninkové haly na multifunkční arénu

» více

18.2.2020

Exoskelet ocelové konstrukce a GRC na projektu SKY PARK Residence

» více

25.11.2019

Cena Pavla Juchelky byla v roce 2019 udělena Vladimíru Janatovi

» více