Hempel (Czech Republic) s.r.o.

 

ImageSpolečnost Hempel je předním světovým dodavatelem nátěrových hmot pro průmysl, lodě, kontejnery, jachty a dekorativních nátěrů. Našim zákazníkům nabízíme kompletní řadu nátěrových řešení včetně technického servisu.


 

Společnost Hempel založil v roce 1915 pan J. C. Hempel, který s vizí, velkým nadšením a podnikavostí sobě vlastní prosadil myšlenku na výrobu speciálních nátěrů pro námořní lodě. Dnes, o století později, je Hempel největším nezávislým dodavatelem ochranných průmyslových a lodních nátěrů na světě - zahrnuje 24 výrobních závodů, 3 hlavní a 7 regionálních výzkumně vývojových center, 48 obchodních kanceláří a více než 150 skladů na všech pěti kontinentech.

Společnost Hempel vyrábí a dodává kvalitní protikorozní nátěrové hmoty určené pro povrchovou ochranu ocelových konstrukcí, průmyslových zařízení a lodí, ale působí i v oblasti stavebnictví, dekorativních nátěrů a nátěrových hmot pro jachty. Nabízí rozpuštědlové, bezrozpuštědlové a vodou ředitelné nátěrové hmoty a nátěry pro specifické podmínky. Systematická práce výzkumných a vývojových týmů je zárukou toho, že jsou ve výrobě využívány nejnovější technologie a nátěrové hmoty splňující nejen nejpřísnější požadavky na dlouhodobou ochranu a estetický vzhled, ale také přísné požadavky kladené na výrobky v souvislosti s ochranou životního prostředí. Nátěrové systémy Hempel se mohou používat v zásaditém i kyselém prostředí. Během několika dní dokáže společnost Hempel dodat ten správný produkt ve standardním odstínu (včetně vzorkovnic RAL, NCS a BS), a to jak pro velké projekty, tak i pro menší zakázky. Výrobky Hempel splňují všechny globální požadavky a jsou dostupné kdekoli na světě.


Společnost Hempel nabízí širokou škálu produktů v následujících segmentech:


PRŮMYSL:

Hempel je předním dodavatelem vysoce kvalitních nátěrových hmot pro těžký průmysl, kde se používají v mnoha odvětvích, především pak v ropném a plynárenském průmyslu, energetice, u větrných elektráren, v infrastruktuře a chemickém průmyslu. Vyznačují se vynikající antikorozní ochranou i v nejnáročnějších přírodních podmínkách a mohou se používat v zásaditém i kyselém prostředí. Poskytují ochranu před korozními vlivy velkým investičním projektům od mostů a železničních vagonů až po přístavní mechanizaci a stavební projekty obecné povahy, splňují potřeby energetického průmyslu, od přísně řízené jaderné energetiky po inovativní segmenty větrné energie. Dlouhodobou efektivitu prokazují i v těch nejnáročnějších podmínkách, včetně ropných a plynárenských mořských plošin a vnitřních prostorů chemických nádrží. V roce 2013 uvedla společnost na trh Hempacore - protipožární (intumescentní) nátěry pro pasivní ochranu ocelových konstrukcí, např. průmyslových hal, veřejných budov, stadionů, letišť či supermarketů určených k ochraně proti požárům celulózového typu. Mezi hlavní výhody řady produktů Hempacore patří odolnost a spolehlivost při vystavení venkovním podmínkám, vysoká kompatibilita s širokou řadou vrchních nátěrů a efektivita při zpracování.


LODĚ

Námořní nátěrové hmoty Hempel poskytují optimální ochranu nově postaveným lodím i následnou údržbu přímo na palubě či v suchém doku. Námořní nátěrové hmoty Hempel nabízejí širokou škálu produktových řad, od antivegetačních nátěrových hmot, které přispívají k úspoře paliva, po nejodolnější epoxidy v tomto odvětví. 


KONTEJNERY

Hempel je jedním z předních dodavatelů nátěrových systémů v kontejnerovém průmyslu. Přestože se většina aktivit soustředí do regionu tichomořské Asie, zejména pak do Číny, tvoří kontejnery významný segment i v České republice. Od počátku udává Hempel trendy na všech moderních kontejnerových výrobních linkách po celém světě, a to díky trojvrstvému systému na vnější povrchy uvedenému na trh na konci sedmdesátých let, první generaci vodou ředitelných kontejnerových systémů na začátku let devadesátých a od roku 2010 plně vodou ředitelnému nátěrovému systému EcoBoxcoat. Nátěry Hempel chrání kontejnery v drsných podmínkách i před vlivy hrubého zacházení a přispívají k prodloužení intervalů údržby.  


JACHTY

Hempel dodává všechny typy nátěrových hmot, laků a ochranných produktů pro stavbu a údržbu motorových člunů a plachetnic. Produktová řada Hempel pro jachty zahrnuje základní nátěry, antivegetační nátěry, vrchní nátěry, laky a řadu produktů péče o lodě a čluny.


DEKORATIVNÍ NÁTĚRY

Hempel prodává své nátěrové dekorativní systémy v Evropě, oblasti středního východu a Číně. Naše bohatá nabídka dekorativních nátěrů obsahuje vysoce kvalitní produkty pro vnitřní i venkovní použití, zahrnuje i nátěry pro podlahy a ocelové konstrukce. Naše nátěry jsou určeny pro použití v nejrůznějších klimatických podmínkách včetně nízkých teplot, vysoké vlhkosti a silně znečištěného prostředí.  Řada produktů zahrnuje vysoce kvalitní emulze a emaily, což spolu s početnou škálou strukturovaných nátěrů vytváří rozsáhlou paletu pro výběr. 

 

 

Galerie

 


« Zpět

Prohlédněte si prezentace projektů našich členů


  

Zobrazit všechny prezentace projektů našich členů

 

 

Aktuality

20.4.2018

ArcelorMittal Ostrava vylepšila výrobu pružinové oceli pro automobilový průmysl. Investice ve výši 80 milionů korun do přestavby chladicího lože na středojemné válcovně zvýší kvalitu i vyráběné množství

» více

20.4.2018

Galerie současného umění PLATO v Ostravě podle KWK Promes

» více

19.4.2018

Originální lávka zdobí pražskou Waltrovku

» více

18.4.2018

„Zachovali jsme industriální podobu původní Waltrovky,“

» více

17.4.2018

1. června končí uzávěrka přihlášek do soutěže STAVBA ROKU 2018. Přihlaste svou stavbu do tohoto termínu i VY!

» více

17.4.2018

ČAOK - Nový člen asociace

» více

16.4.2018

CZ BIM - Stavebnictví 4.0 aneb na cestě za digitalizací stavebnictví

» více

13.4.2018

Dlouhodobě exponované ocelové konstrukce s povlakem žárového zinku

» více

12.4.2018

Stabilita tenkostenných rúr vyplnených betónom

» více

11.4.2018

FOR ARCH 2018: Připravme se na průmyslovou revoluci 4.0

» více