Rembrandtin s.r.o.

 

ImageRembrandtin s.r.o. je dceřinou společností koncernu REM HOLDING a autorizovaným obchodním zástupcem a prodejcem nátěrových hmot Rembrandtin Lacke GmbH pro Českou republiku a Slovensko.


 

Rembrandtin je evropským leadrem v oblasti povrchové ochrany v průmyslu a díky síti obchodních zastoupení se významně prosazuje po celém světě. Společnost není pouhým prodejcem barev a nátěrů, ale poskytuje ucelená, individuální řešení s důrazem na kvalitu, hospodárnost, efektivitu a ekologii a nabízí vysoce hospodárná řešení při současné ochraně životního prostředí. Zajišťuje dodávky nátěrových hmot ze svých skladů v ČR a na Slovensku do výrobních závodů svých partnerů nebo přímo na místo provádění prací. Díky vlastním míchacím zařízením je schopna rychle namíchat a dodat požadované vrchní odstíny dle stupnice RAL, NCS nebo dle požadavku.


Společnost poskytuje komplexní servis, který zahrnuje poradenství při výběru vhodného systému povrchové ochrany, zpracování projektu a kalkulace, dodávku a logistiku, kontrolní dohled a vypracování závěrečných protokolů, včetně zaškolení aplikačních pracovníků. Naši zaměstnanci disponují kvalitním vzděláním a dlouholetou praxí v oboru. Díky tomu jsme schopni realizovat technicky i objemově náročné zakázky.


Rembrandtin splňuje nejvyšší certifikační nároky z hlediska produktové jakosti, bezpečnosti i ochrany životního prostředí. Naše nátěrové hmoty odpovídají veškerým technickým a hygienickým podmínkám stanoveným příslušnými normami a jejich vlastnosti byly ověřeny zkouškami v akreditovaných laboratořích zemí Evropské unie. Rembrandtin je auditovaný a certifikovaný dle norem ISO 9001, ISO 14001, Responsible Care, EMAS a řady oborových norem v papírenském, chemickém a energetickém průmyslu a dopravě.

 

Povrchová úprava, na kterou se můžete spolehnout.

Vyvíjíme a produkujeme vysoce funkční a stabilní nátěrové systémy. S produktem si od nás rovnou kupujete efektivní řešení přizpůsobené vašim konkrétním potřebám a problémům. Díky neustálému zvyšování a optimalizaci kvality našich produktů a procesů vám dokážeme nabídnout inovativní a hospodáné řešení při současné ochraně životního prostředí.

 

Tradice

Značka Rembrandtin se po roce 1989 propracovala mezi absolutní evropskou špičku v oblasti výroby barev a laků a stala se synonymem spolehlivosti a kvality.

 

Efektivita

Díky inovátoskému přístupu k výzkumu a vývoji disponujeme vždy nejmodernější výrobní technologií. Proto jsme schopni nabízet nejhospodárnější a zároveň vysoce kvalitní řešení.

 

Operativnost

Blízkost výrobního závodu ve Vídni zaručuje rychlost dodávky a nízkou cenu přepravy zboží. Síť obchodních kanceláří a skladů po celé České republice zajišťuje technickou podporu přímo v místě realizace či výroby. Míchací zařízení jsou rozmístěna tak, abychom dokázali okamžitě dodat specifický odstín nátěru dle požadavku klienta.

 

Ekologie

Rembrandtin splňuje nejpřísnější normy a certifikační nároky. V chemickém průmyslu jsme se tak dostali na vedoucí pozici ve splňování podmínek ochrany životního prostředí. Využíváme k tomu veškeré naše know-how, znalosti a zkušenosti.

 

Produktové portfolio:


Nátěry na ocelové konstrukce

 

Naše antikorozní systémy odolávají vysoké zátěži a dlouhodobě chrání. Zaměření na ochranu ocelových konstrukcí a zařízení v hutním, chemickém, papírenském a energetickém průmyslu, dále pak na ochranu ocelových konstrukcí silničních a železničních mostů


Nátěry pro průmysl

Nabízíme vysoce kvalitní systémy nátěrových hmot pro povrchovou ochranu průmyslových výrobků, které lze využít i v nejnáročnějších oborech. Zaměření na povrchovou ochranu železničních vagónů, kontejnerů, zemědělské techniky, nákladních vozidel, motocyklů atd.

 

Teplotně odolné nátěry

Žáruvzdorný systém poskytuje maximální tepelnou odolnost, tvrdost povrchu a provoz bez zápachu a kouře. Zaměření na kotle, krby, energetiku a hutnictví.

 

Práškové barvy

Barvy nejen pro průmysl, ale také pro věci kolem nás s vysokou dekorativní schopností.

 

Vodorovné silniční značení

Vyvinuli jsme nátěry pro vodorovné značení, které vynikají vysokou otěruvzdorností.

 

Speciální produkty

Elektroizolační laky pro elektroplechy na bázi nanotechnologie snižují ztráty proudu při provozu elektrických strojů a zvyšují tak jejich výkon.

 

Galerie

 


« Zpět

Prohlédněte si prezentace projektů našich členů


  

Zobrazit všechny prezentace projektů našich členů

 

 

Aktuality

18.5.2021

Unikátní výroba a montáž ocelových konstrukcí pro plynojem v Třineckých železárnách

» více

18.5.2021

Rekonstrukce autobusového nádraží Zvonařka

» více

12.1.2021

Elektrárna Dětmarovice – oprava části odsíření po požáru

» více

14.12.2020

Nový ocelový silniční most přes Labe mezi Valy a Mělicemi. Montáž metodou postupného vysouvání.

» více

15.10.2020

Muzeum automobilů Tatra a výstavní pavilon pro Slovenskou strelu

» více

14.10.2020

Výstavba nové lávky pro pěší a cyklisty přes Vltavu v Praze Troji

» více